DLACZEGO WARTO?

Doświadczenie własnej terapii pokazało mi jak ważne jest zbudowanie relacji opartej na zaufaniu.

Pokazało również, jak ważna jest obecność terapeuty oraz umiejętność wsłuchania się w potrzeby klienta.

Moim celem było stworzenie takiego miejsca, w którym będziesz czuł/a się na tyle swobodnie i bezpiecznie, by móc się otworzyć.

Nie oceniam, nie stawiam diagnoz

Każda osoba jest dla mnie "czystą kartką" i jest dla mnie tak samo ważna, bez względu na pochodzenie, kolor skóry, wyznanie czy sytuacje których w życiu doświadczył. Bardzo często są to sytuacje ogromnego, nigdy nie wypowiedzianego bólu emocjonalnego, traumy z dzieciństwa.

Nie ma znaczenia czy czujesz się ofiarą czy sprawcą przemocy, ponieważ każdy sprawca był kiedyś ofiarą i każdy zasługuje na wsparcie. Pomagam każdemu stać się lepszą cząstką siebie, ponieważ każdy z nas ma w sobie dobro.  Uważnie słucham jakie są Twoje potrzeby, spostrzeżenia, refleksje, nie narzucając własnych. Do każdej osoby podchodzę bardzo indywidualne w zależności od potrzeb i sytuacji.

Co ważne, NIE PRACUJĘ ZA KLIENTA.

Staram się, by klient sama doszedł do rozwiązania, które jest w zasięgu Jego możliwości, bo któż może znać Cię lepiej od siebie samego. Dzięki pracy, którą z moją pomocą wykonasz, zaczniesz dostrzegać zmiany jakie zachodzą w Tobie jak i w relacjach społecznych z innymi ludźmi.

Poczujesz, że masz autentyczny wpływ na swoje życie. Zbudujesz poczucie własnej wartości i atrakcyjności.